Şartlar & Koşullar

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz kargoya verilmediyse 08505540067 numaralı telefondan bize ulaşarak işlem başlatabilirsiniz. Siparişiniz kargolandı ve siz teslim almaktan vazgeçtiniz bu durumda siparişiniz kargo firmasın da 1-3 iş günü bekleyerek bize geri iade olarak döner. Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Kargo firması siparişlerinizi size ulaştırdı ve iade etmek istiyorsunuz, bu durumda almış olduğunuz tüm ürünleri ya da  bir kısmını iade edebilirsiniz.

Kredi kartı ile yada banka havalesi olarak sitemiz üzerinden ödemesini yaptıktan sonra 14 günde iade etme hakkına sahipsiniz aksi durumda iade hakkınız olmayacaktır.

İade edilecek ürünler ile birlikte ürünün faturasının aslını, ürünün kendi kolisine koyup özenle ambalajlayıp(size geldiği gibi) geri göndermenizi rica ediyoruz aksi halde iade işleminiz başlatılmayacaktır.

Ürünleri ücretsiz bir şekil bizlere göndermek için 08505540067 numaralı telefondan iade kodu talep etmeniz gerekmektedir.

İade kodu ile gönderilmeyen kargolar tekrar alıcıya gönderilecektir.


İptal-iade işlemi yaparsam ne kadar sürede geri ödemesi yapılır?

Geri iade olarak gönderdiğiniz kargo bize ulaşınca iade işleminiz başlar ortalama 14 günde iadeniz sağlanır.

Kredi kartı ile alım yaptıysanız eğer bankanızın durumuna göre hesabınıza tutar yansır aşağıdaki tabloyu inceliyebilirsiniz.

Havale ile alım yaptıysanız eğer 08505540067 numaralı telefondan bizlere ulaşarak tutarın yatırılacağı hesap bilgilerini iletmeniz gerekli.
İade işlemin de kargo bedeli ödeyecek miyim?

Hayır ücretsiz bir şekilde kargonuzu gönderebilirsiniz.  


200 Tl üzeri bir alım yaptınız bu durumda kargo bedeli olan 9.90(Aras 12.90)tl'yi ödemiyorsunuz ama bir kaç ürünü iade ettiniz ve genel tutar 200 tl altına düştü bu durumda iade olarak göndermiş olduğunuz ürünlerin tutarından 9.90(Aras 12.90)tl tahsil edilir geri kalan tutar tarafınıza iade edilir.