Ücretsiz
Kargo
İletişim
0 850 554 00 67

20 CC

20 CC


ADA ÇAYI YAĞI

16,20TL

ADA ÇAYI YAĞI

ADA ÇAYI YAĞICildi temizleme özelliğine sahiptirDoğal bir afyodizyaktır.Sinir sistemini düzenler.Cildi sıkılaştırıcı özelliği vardır.Mantar enfeksiyonlarına iyi gelir.Mide ağrıları üzerinde etkilidir...

16,20TL

ALOE VERA YAĞI 20CC

ALOE VERA YAĞI 20CCErken yaşlanmayı engellerCildin temizliğine katkıda bulunurSaç ve saç derisi sağlığını desteklerKırışıklıkların, cilt lekeleri ve yaşlılık lekelerinin görünülürlüğünü azaltırSaç dökülmesini, kepeği ve saç kırılmalarını azaltırSaç uzamasını destekler..

9,72TL

ARDIÇ YAĞI

12,96TL

ARDIÇ YAĞI

ARDIÇ YAĞIAğrıyan bölgeye masaj yapılarak uygulanırKramp ve romatizmalar içinİdrar yollarındaki iltihaplanmayı giderirSinüzite bağlı olarak gelişen baş ağrılarındaBronşit hastalığıSelülitleri yok edici..

12,96TL

ASPİR YAĞI 20 CC

ASPİR YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırZayıflamaya yardımcıSindirim sistemi düzenleyiciSaç köklerini besleyici Kan dolaşımını düzenleyicidir..

10,80TL

AT KESTANESİ YAĞI 20 CC

AT KESTANESİ YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırBasur sonrası oluşan kanamaları azalmaya yardımcı olurAğrı ve kasılmalara iyi gelirKan damarlarını korurVaris tedavisinde kullanılırSivilce ve cilt lekelerinin giderilmesinde etkilidir..

9,72TL

AVAKADO YAĞI 20 CC

AVAKADO YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırCilt kırışıklıklarına iyi gelirBöbrek taşı düşürücüdürVücuttaki zararlı toksinleri atıcıSaçı besleyerek saç kırılma ve dökülmelerini engelleyiciSindirim sistemi düzenleyicidir..

9,72TL

AYNISEFA YAĞI 20 CC

AYNISEFA YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırDoğal antiseptikTırnak mantarlarını tedavi ediciAdet dönemindeki ağrıları azaltıcıKuru ciltleri nemlendirmeye yardımcıVaris tedavisinde kullanılır..

9,72TL

BERGAMUT AROMASI 20 CC

BERGAMUT AROMASI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırHücre yenileyicidirYaşlanma geciktiricidirSindirim sistemi düzenleyicidirCilt lekelerine iyi gelirBağırsaktaki bakteri oluşumunu azaltır..

9,72TL

BİBERİYE YAĞI

BİBERİYE YAĞIİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırSaç köklerini besler güçlendirirBaş ağrısını giderirSindirimi sistemini düzenlerZayıflamaya yardımcı olur.....

21,49TL

ÇİLEK YAĞI 20 CC

ÇİLEK YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak sürülürKırışıklık gidericidirİnce çizgileri yok ederCilt donukluğunu giderirYüksek oranda C vitamini içerir..

9,72TL

ÇUHA ÇİÇEĞİ YAĞI 20 CC

ÇUHA ÇİÇEĞİ YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırMenopoz dönemlerinde yüksel ateş basmalarınıBaş ağrısı ve sinir yatıştırıcıKabızlık giderici..

9,72TL

DEFNE YAĞI 20 CC

DEFNE YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yaparak sürülebilirKas gevşeticiAteş düşürücüKepeğe karşı koruyucuAntibiyotik özelliğe sahiptirTerlemeyi ve ter kokusunu önler..

10,80TL

FESLEĞEN YAĞI 20 CC

FESLEĞEN YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yolu ile uygulanırAntibakteriyeldirVücudu temizleyici etkisi vardırSivilce ve akneleri geçirmeye yardımcı olurCilt lekelerini geçirir Cilt kuruluğuna iyi gelirSpazm çözücüdürHazımsızlığa iyi gelir..

12,96TL

GREYFURT YAĞI 20 CC

GREYFURT YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yoluyla uygulanırSelülit tedavisinde etkiliSivilce ve yağlı ciltleri iyileştirirVücut sıkılaştırıcı ve toparlayıcıGrip ve soğuk algınlığı gidericiHalsizlik ve yorgunluk giderici..

9,72TL

GÜL YAĞI

12,96TL

GÜL YAĞI

GÜL YAĞIİstenilen bölgeye masaj yaparak sürülebilirCildi kirden yağdan arındırılırGözlerde kanlanma ve göz nezlesiCildi canlandırır ve gençlik kazandırırMakyaj ve cilt temizliğinde Güneşte oluşan lekeleri giderici..

12,96TL

HARDAL YAĞI 20 CC

HARDAL YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırKanserli hücrelerin oluşumunu engelleyiciSolunum yollarını rahatlatıcıDiş sağlığını koruyucuCilt kuruluğunu giderici özelliğe bir üründür..

9,72TL

HAVLICAN YAĞI 20 CC

HAVLICAN YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak sürülür.Diş temizleyiciSindirim sistemine yardımcıMüshil etkisi vardırCilt kaşıntılarına iyi gelirAğız spreyi olarakta kullanılabilir..

9,72TL

HAVUÇ YAĞI 20 CC

HAVUÇ YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırGöz sağlığını koruyucuCilt bronzlaştırıcıİdrar söktürücüBağırsakları çalıştırıcıA vitamini sebebiyle diş sağlığını korur..

9,72TL

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞIİstenilen bölgeye masaj yaparak uygulanırSaçları besler kıl köklerini güçlendirirCildi korur beslerSaçların koparak dökülmesini önlerCildin nemlenmesinde etkiliSaçları dipten uca besleyicidir..

12,96TL

HODAN YAĞI 20 CC

HODAN YAĞI 20 CCDahilen bir bardak suyun içerisine 2-3 damla damlatılıp içilir. Haricen ise istenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırCildin nemlenmesini sağlarİltihap ve enfeksiyon gidericiHormonları düzenleyici ve idrar söktürücüEmziren annelerde süt attırıcı özelliğe sahiptir..

10,80TL

ISIRGAN YAĞI 20 CC

ISIRGAN YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yapılarak uygulanırSaç derisini besleyiciSaç dökülmelerini durdurucuCildi yenileyiciGöz çevresi, kaz ayakları ve kırışıkları gidericiCiltteki sivilceleri yok edici..

12,96TL

JOJOBA YAĞI 20 CC

JOJOBA YAĞI 20 CCİstenilen bölgeye masaj yoluyla uygulanırKıl köklerini besleyiciSaçlarda kepek oluşumunu engelleyiciYağlı ciltlerin yağ dengesini sağlarCiltteki leke ve aknelerin giderilmesindeKaş ve kirpikleri besleyici, uzatıcı özelliğe sahiptir..

9,72TL

KARABAŞ YAĞI 20 CC

KARABAŞ YAĞI 20 CCHaricen ve dahilen kullanılabilirSinirlere ve kalbe kuvvet vericiTansiyon dengeleyiciBalgam söktürücüSigarayı bırakmaya yardımcıTümör rahatsızlıklarında etkilidir..

9,72TL

KARABİBER YAĞI 20 CC

KARABİBER YAĞI 20 CCHaricen ve dahilen kullanılabilirAntibakteriyeldirSinüzite iyi gelirBronşit ve astıma fayda sağlarSolunum yollarını açarBağışıklık sistemini korur..

10,80TL

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 53 (3 Sayfa)