Ücretsiz
Kargo
İletişim
0 850 554 00 67

TOHUMLAR

TOHUMLAR


DOMATES TOHUMU RİOGRANDE

     Rio Grande Sanayi tipi olup salça ve turşu için tercih edilen bir yer domatesidirStandart bir çeşit olup açık tarla yetiştiriciliğine uygundurMeyvesi parlak kırmızı, etli ve silindirik bir yapıya sahiptirOlgunlaşma 80-100 gündürÜlkemizin her yöresinde yetiştirilebilir..

6,48TL

DOMATES TOHUMU 2274

      H-2274 Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, oturak, sofralık domates çeşididirMeyveler hafif basık-yuvarlak ve kırmızı renktedirMeyveler etli ve kalın kabuklu olup nakliyeye dayanıklıdırYüksek verimli, dallı ve orta erkencidirOlgunlaşma süresi ortalama 80-90 gündürHer t..

6,48TL

DOMATES TOHUMU CHERRY

                               DOMATES TOHUMU CHERRYChery Tipi PinponSofralık cherry tipinde domates çeşididirMeyveler yuvarlak, küçük ve kırmızı renktedirVerimli, dallı ve orta erkenci bir çeşittir..

6,48TL

DOMATES TOHUMU FALCON

DOMATES TOHUMU FALCONOturak standart tip olup tarla üretimi için uygundurHer çeşit toprak çeşidinde yetiştirilebilirMeyveleri parlak kırmızı,etli ve kabuğu kalındır..

6,48TL

DOMATES TOHUMU SC 2121

    SC_2121 İnce kabuklu, standart domates çeşididirTarla yetiştiriciliğine uygun yer domatesidirSofralık tüketime uygun, yuvarlak ve kırmızıdırOlgunlaşma süresi 80-90 gündür..

6,48TL

SİVRİ BİBER TOHUMU ACI KIL

  Acı Sivri Kıl Açık tarla yetiştiriciliğine uygun,standart bir çeşittirMeyveleri yeşil, ince ve acıdırAz çekirdekli olup sert damarı yokturTaze tüketim ve turşu yapımına uygundur..

4,32TL

SİVRİ BİBER TOHUMU KIL TATLI

    Tatlı Sivri Kıl  Açık tarla yetiştiriciliğine uygun, standart bir çeşittirMeyveleri yeşil renkli, uzun, ince ve tatlıdırAz çekirdekli olup sert damarı yokturTaze tüketim ve turşu yapımına uygundur ..

4,32TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)