Ücretsiz
Kargo
İletişim
0 850 554 00 67

BİTKİSEL ŞAMPUAN

BİTKİSEL ŞAMPUAN


BİTKİSEL DUŞ JELİ

BİTKİSEL DUŞ JELİKöpürtülerek tüm vücuda uygulanır ve daha sonra durulanırCilde ferahlık ve canlılık verirCildin nem dengesini korur ve aromaterapi etkisi vardır..

12,96TL

ÇAY AĞAÇLI VE ARDIÇLI BİTKİSEL ŞAMPUAN

ÇAY AĞAÇLI VE ARDIÇLI BİTKİSEL ŞAMPUANHer saç yıkamada şampuan kullanılması gerekirSaçları besler kıl köklerini güçlendirirKepeklenmeyi engellerSaçtaki deri kaşıntısını giderirSaçların canlı ve parlak görünmesini sağlar..

23,76TL

DEFNE VE ZEYTİNYAĞLI BİTKİSEL ŞAMPUAN

DEFNE VE ZEYTİNYAĞLI BİTKİSEL ŞAMPUANHer saç yıkamada şampuanın kullanılması gerekirKuru saçları nemlendirirSaç köklerini besler güçlendirirSaç dökülmelerini durdururSaçların sağlıklı ve canlı görünmesindeSaçları dipten uca besleyicidir..

23,76TL

HERBAL ŞAMPUAN

12,96TL

HERBAL ŞAMPUAN

HERBAL ŞAMPUANHerbal III Şampuan  Bitki Özü ve Vitamin KatkılıKullanım Şekli:Bir miktar ıslak saça  masaj yaparak uygulayın. 2 -3 dakika beklettikten sonra bol su ile durulayınız.İçindekiler:% 100 Doğal Bitkisel Karışım ve Vitamin Takviyelidirİçeriğinde bulunan karışım sayesinde saçlarınız..

12,96TL

ISIRGANLI BİTKİSEL ŞAMPUAN

ISIRGANLI BİTKİSEL ŞAMPUANHer saç yıkamada ısırgan şampuanı kullanılması gerekirSaç dökülmelerini önlerSaç köklerini besler ve güçlendirirSaçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlarYağlı saç tiplerinde kullanılırSaçın hızlı uyumasını sağlar..

23,76TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)