Ücretsiz
Kargo
İletişim
0 850 554 00 67

BİTKİSEL ÇAYLAR

BİTKİSEL ÇAYLAR


9 KARIŞIM ÇAY SALLAMA 60LI

9 lu Karışık Form Çay Şembi takviyeli 60 Adet Bardak PoşetFaydaları;Yağ yakıcıdırÖdem atıcıZayıflamaya yardımcıBağırsakları çalıştırıcıSindirim sistemi düzenleyiciKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın.Arzunuza g..

21,60TL

ADAÇAYI SALLAMA 60LI

ADAÇAYI SALLAMA 60LISabah akşam aç karına 1 süzen poşet içilebilirGöğsü yumuşatır, balgam söktürücüdürAşırı terlemeyi azaltırBoğaz ağrısını alırStresi azaltırSolunum yollarını rahatlatır..

16,20TL

ALIÇLI ÇAY SALLAMA 60LI

Alıçlı Karışık Çay   60 Bardak PoşetKalbi korur, kalp ritmini düzenlerŞekeri dengeleyicidirYüksel tansiyonu düşürürDamar tıkanıklığını açarSinir yatıştırıcıdırKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın.Arzu..

21,60TL

ANNE ÇAY SALLAMA 60LI

Anne Karışık Bitki Çayı - 60 Adet Bardak PoşetFaydaları;Anne sütü arttıtırıcıAnneden bebeğe gaz  geçişini engellerSindirim sistemi fonksiyonlarını düzenlerVücuda sakinlik verirStres azaltıcıdırKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 ..

21,60TL

ANNE ÇAYI KÜP

Vhp Anne Çayı*Yeni doğan bebek için en uygun besin ANNE SÜTÜ’ dür.*Bebeğe İLK 6 AYLIK dönemde SADECE ANNE SÜTÜ verilmelidir. ( Dünya Sağlık Örgütü & UNICEF)Vhp Anne Çayı, doğadan özenle seçilmiş bitkilerin özel teknikle öğütülerek presleme yöntemi ile içime hazır küp haline getirilmiş ..

17,28TL

ATOM ÇAYI KÜP

17,28TL

ATOM ÇAYI KÜP

 Atom Çayı - Bomba Çayı Faydaları;Soğuk algınlığı gidericiGrip ve boğaz ağrısı gidericiÖksürük kesiciBalgam sökücüGöğsü yumuşatıcıVhp Atom Çayı / Sıcak Atom İyi Gelir!Vhp Atom Çayı ile her yudumda bitkilerin özlediğiniz doğal lezzetleri ve iyilikleri sizinle.Vhp Atom Ça..

17,28TL

AVAKADOLU SALLAMA 60LI

Avakadolu Karışık Çay   60 Adet Bardak PoşetBöbrek enzimlerini korurBöbreklerdeki taşı ve kumu düşürmeye yardımcı olurİdrar söktürücüdürMesaneyi temizlerİdrar yollarındaki enfeksiyonu temizlerKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin ..

21,60TL

CİVANPERÇİMLİ ÇAY SALLAMA 60LI

Civan Perçemli Karışık Çay  60 Adet Bardak PoşetFaydaları;Adet günlerinin düzenli olmasına yardımcı olurRegl dönemlerinde karın ağrısını hafifletirRahim duvarlarını güçlendirirÖstrojen hormununu arttırırKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ek..

21,60TL

ENGİNARLI ÇAY SALLAMA 60LI

Enginarlı Karışık Çay  60 Bardak PoşetKaraciğeri temizlerKaraciğer yağlanmasını önlerİdrar yollarını rahatlatırKaraciğerde biriken zararlı toksinleri atmaya yardımcı olurKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın.Ar..

21,60TL

ISIRGANLI ÇAY SALLAMA 60LI

Isırganlı Karışık Çay  60 Adet Bardak PoşetRomatizma ağrılarını giderirKireçlenmeyi durdururKan dolaşımını hızlandırırKansere karşı hücre yenileyicidirKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın.Arzunuza göre tatlandı..

21,60TL

KANTARONLU ÇAY SALLAMA 60LI

Kantaronlu Karışık Bitki Çayı 60 Adet Bardak PoşetFaydaları;Mideyi rahatlatırSindirim sisteminin fonksiyonlarını düzenlerAğıza acı su gelmesini engellerGaz gidericidirKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın.Arzunu..

21,60TL

KARAHELİLELİ ÇAY SALLAMA 60LI

Karahelileli Karışık Çay - 60 Adet Bardak Poşet ÇayFaydaları;Hemoroidi tedavisindeBasur tedavisindeKaşıntıyı önleyiciDamar büzüştürücüKansızlık gidericiİçindekiler;Avakado yaprağı, Ayrık otu, Hibiskus, kırkkilit, papatya, kiraz sapı, Mısır püskülü ardıç, maydanoz, Altın otu, kuşburnu, mersin, m..

21,60TL

MELİSA 60 LI SALLAMA

Melisalı Karışık Çay  60 Adet Bardak PoşetSiniri stresi atarSakinleştiricidirVücudu dinlendirirUykuyu düzenlerDepresyonu önlerKullanışı; Fincana bir adet süzen poşet daldırın ve üzerine henüz kaynamış suyu ekleyin 5-7 dakika demlemeye bırakın.Arzunuza göre tatlandırdıktan sonra  ..

27,00TL

Yakı Otlu Karışık Bitki Çayı

YAKI OTLU KARIŞIK BİTKİ ÇAYI ...Sabah akşam aç karına 1 süzen poşet içilebilir.Prostat tedavisinde kullanılırİdrar söktürücüdürSık sık idrar kaçırmayı önleyiciTestosteron hormonlarını arttırırProstat kanserini önleyicidir..

21,60TL

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)