FRANCHISE AŞAMALAR 1.BaşvuruFranchisee adayları taleplerini web sitesi üzerinden veya telefonla kolayca gerçekleştirebilir. Adaylarımız detaylı görüşme için genel merkezimize davet edilir.

2.Deneyim; Franchisee adaylarımız, sistemi daha iyi tanıyabilmeleri için kısa süreli dükkan deneyimine alınır.

3.Sunum; Franchisee adayları mağaza açılacak bölge için fizibilite çalışması yapar. Adayımız çalışmasını sunmak, kendini tanıtmak ve iş planlarını anlatmak üzere yönetim ekibiyle bir araya getirilir.

4.Eğitim; Ön protokol iş ortaklığı için onay alan adaylar ile dükkan açılışı öncesinde teorik ve pratik eğitimlerin verileceğine dair ilk resmi sözleşme imzalanır, Eğitim koçları eşliğinde teorik ve pratik eğitime alınır.• 

6.Lokasyon; Kiralama Franchisee’miz, uzman ekibimiz ile birlikte dükkan için en uygun noktayı bulur ve kiralama yapılır. İnşaat Kiralanan dükkanın, projesi çizilir ve mimari uygulama başlatılır.

7.SözleşmeŞirket kurulumu sonrası VHP Bitkisel Ürünleri ile  sözleşmeleri imzalanır. Dükkan Açılışı Operasyon ekibimizle birlikte açılış yapılır ve ilk ürün satışı gerçekleştirilir


Değerli Yatırımcı Adayımız;

  Öncelikle VHP Bitkisel Ürünler® franchisee adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Vhp Bitkisel Ürünler® olarak “Bitkisel Ürünler sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıktık ve 56 yılda Anadolu topraklarında yetişen her türlü Gıda ve Kozmetik Doğal Bitkisel Ürünleri  tüm Türkiye ile buluşturarak hızla yayılmakta olan şubemizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

  VHP Bitkisel Ürünler® için Franchisee’lerimiz ile olan iş ortaklığımız son derece önemlidir. Türkiye Pazarında hızla yükselmekte olan markamız, farklı bir anlayış ile geliştirdiği Franchising sistemi ile büyümektedir. VHP Bitkisel Ürünler® şubelerinin % 99'u Franchisee olarak başarılı bir şekilde işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve Royality fee (ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız.

  Yeni kurulmakta olan modern üretim tesisimiz ve tecrübeli personelimiz ile sektör liderliği hedefliyoruz.Sizde eğer;Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız,İşletmecilerimizden beklentimiz kendi işinin başında durması veya işe yeterince ve verimli zaman ayırabilmesidir. İşletmecilerimizin kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarmalarını beklemekteyiz.Düşük yatırım bütçesine sahipseniz,Düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız için gerekli çalışmalar sürekli devam etmektedir. Yatırım maliyetlerimiz  xxx TL+KDV 'den başlamaktadır.‘Ben bu işi bilmiyorum!!! Nasıl yaparım?’ endişesi taşıyorsanız,İşletmecilerimiz hem VHP Bitkisel Ürünler® işletim standartlarını ve hem de VHP Bitkisel Ürünler® koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

  Sektöründe ilk ve tek deneyimli, konusunda uzman Bölge Operasyon Yönetici kadrosuna sahip markayız. Operasyon ekibimiz mağaza  açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.
 
  Müşteri odaklı iseniz,Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchisee’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.Tüm ihtiyaçlarınızın şubenizin kapısına kadar gelmesini istiyor ve Tedarik Zinciri, Lojistik Desteği almak istiyorsanız,VHP Bitkisel Ürünler®, şubelerin ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedariğini yaparak ve Türkiye’nin her noktasına zincir lojistik kullanılarak ulaştırıyor. Ürünü satın alma sürecinden başlayarak depoya, üretimden şubelere, tezgahtan müşteriye takip edilerek izlenir ve raporlanır. Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek istiyorsanız,Pazarlama ve Reklam Departmanımız Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchisee Danışmanlarımız ise yerel yapacağınız bölgenize özel çalışmalarda sizlere destek vereceklerdir. Üretim ve Ar – Ge’yi nasıl geliştiririm diyorsanız, bu konudada tesislerimiz ve ekibimiz ile yanınızdayız . Müşterilerimize kaliteli ve taze ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Ve yukarıda belirlediğiniz her maddenin birden olmasını istiyorsanız, Biz buradayız ve ailemizin yeni üyesini yani sizi bekliyoruz. 

            Saygılarımla,


Genel Müdür -
Emin KAYAN


        
 İLETİŞİM FORMU
Adınız Soyadınız
Telefon
E-Mail Adresiniz
Bölge
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.
UA-186103496-1