0544 557 00 67
Para Birimi Seçimi

      

  Değerli Franchise Adayımız  

   Öncelikle VHP Bitkisel Ürünler® franchise adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. VHP Bitkisel Ürünler® olarak “Bitkisel Ürünler sektöründe lider bir dünya markası olmak” vizyonuyla yola çıktık ve 56 yılda Anadolu topraklarında yetişen her türlü Gıda ve Kozmetik Doğal Bitkisel Ürünleri tüm Türkiye ile buluşturarak hızla yayılmakta olan şubelerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

   VHP Bitkisel Ürünler® için Franchise’larimiz ile olan iş ortaklığımız son derece önemlidir. Türkiye Pazarında hızla yükselmekte olan markamız, farklı bir anlayış ile geliştirdiği Franchising sistemi ile büyümektedir. VHP Bitkisel Ürünler® şubelerinin % 99'u Franchise olarak başarılı bir şekilde işletilmektedir. Düşük yatırım maliyeti ve yatırımın hızlı geri dönüş oranı nedeniyle en çok franchise talebi alan markamız için siz değerli yatırımcı adaylarımıza franchise giriş bedeli (isim hakkı bedeli) ve Royality Fee (ciro primi) almadan yatırım fırsatı sunmaktayız.    

   Yeni kurulmakta olan modern üretim tesisimiz ve tecrübeli personelimiz ile sektör liderliği hedefliyoruz. Sizde eğer; Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız, İşletmecilerimizden beklentimiz kendi işinin başında durması veya işe yeterince ve verimli zaman ayırabilmesidir. İşletmecilerimizin kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarmalarını beklemekteyiz. Düşük yatırım bütçesine sahipseniz, Düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız için gerekli çalışmalar sürekli devam etmektedir. Yatırım maliyetlerimiz 320.000 TL+KDV 'den başlamaktadır. ‘Ben bu işi bilmiyorum!!! Nasıl yaparım?’ endişesi taşıyorsanız, İşletmecilerimiz hem VHP Bitkisel Ürünler® işletim standartlarını ve hem de VHP Bitkisel Ürünler® koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

   Sektöründe ilk ve tek deneyimli, konusunda uzman Bölge Operasyon Yönetici kadrosuna sahip markayız. Operasyon ekibimiz mağaza açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.

   Müşteri odaklı iseniz, Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchise’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız. Tüm ihtiyaçlarınızın şubenizin kapısına kadar gelmesini istiyor ve Tedarik Zinciri, Lojistik Desteği almak istiyorsanız, VHP Bitkisel Ürünler®, şubelerin ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedariğini yaparak ve Türkiye’nin her noktasına zincir lojistik kullanılarak ulaştırıyor. Ürünü satın alma sürecinden başlayarak depoya, üretimden şubelere, tezgahtan müşteriye kadar takip edilerek izlenir ve raporlanır. Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek istiyorsanız, Pazarlama ve Reklam Departmanımız Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchise Danışmanlarımız ise yerel yapacağınız bölgenize özel çalışmalarda sizlere destek vereceklerdir. Üretim ve Ar – Ge’yi nasıl geliştiririm diyorsanız, bu konuda da tesislerimiz ve ekibimiz ile yanınızdayız.

   Müşterilerimize kaliteli ve taze ürünleri sunabilmek ve zengin ürün çeşitliliğimizi daha da arttırmak amaçlı Ar- Ge çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Franchise Ekibi olarak sizin için buradayız ve ailemizin yeni üyesi olmaya aday sizleri heyecanla bekliyoruz.

   Saygılarımla,

   Genel Müdür - Emin KAYAN1.BaşvuruFranchise adayları taleplerini web sitesi üzerinden veya telefonla kolayca gerçekleştirebilir. Adaylarımız detaylı görüşme için genel merkezimize davet edilir.

2.Deneyim; Franchise adaylarımız, sistemi daha iyi tanıyabilmeleri için kısa süreli dükkan deneyimine alınır.

3.Sunum; Franchise adayları mağaza açılacak bölge için fizibilite çalışması yapar. Adayımız çalışmasını sunmak, kendini tanıtmak ve iş planlarını anlatmak üzere yönetim ekibiyle bir araya getirilir.

4.Eğitim; Ön protokol iş o rtaklığı için onay alan adaylar ile dükkan açılışı öncesinde teorik ve pratik eğitimlerin verileceğine dair ilk resmi sözleşme imzalanır, E ğitim koçları eşliğinde teorik ve pratik eğitime alınır.

6.Lokasyon; Kiralama Franchise’miz, uzman ekibimiz ile birlikte dükkan için en uygun noktayı bulur ve kiralama yapılır. İnşaat Kiralanan dükkanın, projesi çizilir ve mimari uygulama başlatılır.

7.SözleşmeŞirket kurulumu sonrası VHP Bitkisel Ürünleri ile  sözleşmeleri imzalanır. Dükkan Açılışı Operasyon ekibimizle birlikte açılış yapılır ve ilk ürün satışı gerçekleştirilir.


NEDEN LOKMAN EFENDİ

1. Kurulum Danışmanlığı

Her ticari işletmede önemli olduğu gibi bizim bayimizi açarken de doğru lokasyon en önemli başlangıç noktasıdır. Yatırımın devamlılığı ve yüksek karlılık için doğru seçim yapılması gerekir. Lokman Efendi ekibi, bayinin açılacağı noktadaki tüm analizleri yapar ve gerekiyorsa yeni bir satış noktasının bulunması sürecinde yatırımcıya danışmanlık ve koçluk yapar. 


2. Yüksek Kalite – Optimum Fiyat Politikası

Kuruluşundan itibaren, sektördeki kalite çıtasını yukarı çekecek adımları sürekli olarak uygulayan, firmamızın ürün gamında aktar ürünleri, gıda takviyeleri, bakliyat, kuruyemiş ürünleri ve kozmetik ürünler gibi çok sayıda ürün yer almaktadır.

 

3. Entegre ve Uzman Bir Organizasyonel Yapı 

Lokman Efendi, bayi mağaza projesinin mimari çiziminden tasarım çalışmalarına ve bayinin bilfiil kuruluş aşamasının tamamlanmasına kadarki tüm süreçleri bizzat yürütür. Müşteri ve bayi memnuniyetinin korunabilmesi için Lokman Efendi, mağaza tasarımından mobilya üretimine,, bilgi işlem ve güvenlik ekipmanlarının teminine kadar tüm aşamalarda anlaşmalı firmalarımız aracılığı ile destek vermektedir.


4. Yüksek Kar Marjı

Franchise bedeli, aylık-yıllık kar payı almadığımız bayilik sistemimizde yatırımcı yaptığı yatırımı ilk stok dahil, ortalama 10-18 ay içerisinde amorti edebiliyor

 

5.Genel Merkez ve Bayi Arasında Güçlü İletişim

Lokman Efendi, bayinin kurulmasından açılış etkinliğinin düzenlenmesine, işletmenin ticari ömrü boyunca satış artırıcı faaliyetlerden bayilerle birebir yapılan özel değerlendirme toplantılarına, eğitim faaliyetlerinden denetim faaliyetlerine kadar bayilerine sürdürülebilir bir hizmet sunar.

 

6.Mobil Uygulama

Franchise’larımız Lokman Efendi uygulamamız üzerinden müşterilerinin taleplerine ve şikayetlerine yönelik hangi ürünü önerebileceğini doğru ve hızlı bir şekilde tespit edebilme imkanına sahip olurlar.Yatırım Bütçeniz
Hangi İlimizdeki Lokman Efendi işletmeciliği ile ilgileniyorsunuz?
Eklemek İstedikleriniz. (Planlanan mağaza lokasyonunuz varsa adres belirtiniz)
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.