Adres
Telefon
Mail
Genel Merkez & Depo

: Belenyeni Mah. 1 Nolu Sanayi Cad. No:16/11-1 K:Ofis Ereğli Zonguldak
: 0 850 554 00 67
: fabrika@vhp.com.tr

Adres
Telefon
Mail
Lokman Efendi Fabrika Satış Mağazası

: Belenyeni Mah. 1 Nolu Sanayi Cad. No:16/11-1  Ereğli Zonguldak
: 0 850 554 00 67
: fabrika@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Mısır Çarşısı

: Erdemir Cad. Bağlık Mah. No 235/A Ereğli Zonguldak
: 0 850 554 00 67
: misir@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Lokman Efendi Akçakoca

: Bahadır Yalçın Cad. No 30 Akçakoca Düzce
: 0 850 554 00 67
: akcakoca@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Lokman Efendi Çaycuma

Çay Mah. Atatürk Cad. Belediye İş Han No:7 Çaycuma Zonguldak
0 850 554 00 67
:
caycuma@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Lokman Efendi Ay City

Müftü Mah. Meydanbaşı Cad. No:30 Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
vhp@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Lokman Efendi Alaplı

Merkez Mah. Hükümet Cad. No:20/A Alaplı Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
alapli@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Ak Baharat

Bağlık Mahallesi Pazaryeri No 28 Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
akbaharat@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Aktar Baharat
Müftü Mah. Ateş Ahmet Sok. No 7/A Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
aktareregli@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Şifam Aktar 1

Müftü Mah. Erdemir Cad. No:279 Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
sifam1@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Şifam Aktar 2

:
Mithatpaşa Mah. Fevzipaşa İş Han No 5/1 Merkez Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
sifam2@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Özen Baharat 1

Erdemir Cad. Ereylin Avm No:160 Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
ozen@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Özen Baharat 2

Erdemir Cad. Özdemir Park AVM No:93 Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
ozen@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Özüm Aktar

Müftü Mah Yemeniciler Sok. Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
ozum@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Anadolu Aktar 1 Kocaali

Ağalar Mah. 15 Temmuz Zafer Meydanı No:21 Kocaali Sakarya
:
0 850 554 00 67
:
kocaali@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Anadolu Aktar 2 Karasu

İncilli Mah 617. Sokak No 10/B Karasu Sakarya
:
0 850 554 00 67
:
karasu@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Anadolu Aktar 3 Mısır Çarşısı Kocaali

Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:21 Kocaali Sakarya
:
0 850 554 00 67
:
kocaali@vhp.com.tr


Adres
Telefon
Mail
Beyzade Aktar Sapanca

Rüstem Paşa Mahallesi Karaoğlanoğlu Cad. No:1 Sapanca Sakarya
:
0 850 554 00 67
:
sapanca@vhp.com.tr



Adres
Telefon
Mail
Lokman Efendi Kozlu 

:
Merkez Mah. Fevzi Çakmak Cad. Kozlu Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
kozlu@vhp.com.tr



Adres
Telefon
Mail
Tatver Kuruyemiş Karabük

:
5000 Evler Cumhuriyet. 79. Cad. NO:12-B Merkez Karabük
:
0 850 554 00 67
:
karabük@vhp.com.tr




Adres
Telefon
Mail

Lokman Efendi Düzce 1


Burhaniye Mah. Atatürk Bulvarı No:22 Merkez Düzce
:
0 850 554 00 67
:
düzce@vhp.com.tr



Adres
Telefon
Mail
Şifa Yöresel Ürünler Karabük

Kırmacı Mah. Cumhuriyet Mah. Yukarı Çarşı No:13 Merkez Bartın
:
0 850 554 00 67
:
bartin@vhp.com.tr



Adres
Telefon
Mail
Payidar Kuruyemiş Bursa

:
Yunuseli Mah. 2. Çınar Cad. A Blok No:7/D Osmangazi Bursa
:
0 850 554 00 67
:
bursa1@vhp.com.tr



Adres
Telefon
Mail
Hazel Aktar Baharat Ereğli

Müftü Mah. 27 Mayıs Cad. No:28 Ereğli Zonguldak
:
0 850 554 00 67
:
hazel@vhp.com.tr












Adres
Telefon
Mail
Lokman Efendi Sakarya  (Yakında)

:
Merkez Sakarya
:
0 850 554 00 67
:
sakarya1@vhp.com.tr


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.
UA-186103496-1