VHP GROUP

Şirketimiz temelleri 1970 Yılında Karadeniz Ereğli'de atılmıştır. Ticarete pazaryerinde, aktar dükkanı olarak faaliyete başlamıştır. 1999 Yılında AK Ticaret ünvanı ile şirket büyütülerek, yüksek oranda satışını yaptığı ürünlerde müşteri memnuniyeti ve güven sağlamış, VHP Markasını Türkiye ve Dünyaya tanıtmaya başlamıştır.

Geçmişten bugüne çalışma disiplinden ödün vermeden, ürün temininden, üretime, paketlemeden dağıtıma her noktada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hayata geçirmiştir. Ayrıca Lokman Efendi, Çerez Borsası, ve Bitkim Kafe Franchise markalarıdır
  
  Binlerce çeşit ürünü Anadolunun her bir noktasına 11 şube, internet sitesi ve Franchise ile güvenle ulaştırmaktadır. Ak Baharat; bünyesine İnşaat, Otomotiv, Gayrimenkul, Medya ve Kuyumculuk sektörlerinide alarak şirketler topluluğu haline gelmiş ve VHP Group çatısı altında birleşmiştir. Bugün itibari ile ticari faaliyetlerini Karadeniz Ereğli merkez olmak üzere İstanbul, Sakarya, Düzce ve Zonguldak'ta franchise olarak sürdürmektedir.Misyonumuz

Etik değerlere önem veren, modern, kaliteli, yenilikçi anlayışı ve yaygın hizmet ağı ile Bitkisel ve Doğal Aktar ve Bitkisel Kozmetik ürünlerinde sektöre yön veren, soframızda sağlıklı ve doğal ürünlerin güven duyulan şirketi olmak hedefimizdir.

Vizyonumuz

 Çalışanları ve iş ortakları ile birlikte, global anlamda sektörünün öncü markalarından biri olmak. Müşteri memnuniyetini önemseyen, çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen ve ileri taşıyabilen ülkemize ve insanlığa değer katan marka haline gelmek ve bu ilkeleri sürdürmektir.
Dökümanlar
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.
UA-186103496-1