0544 557 00 67
Para Birimi Seçimi
   Şirketimiz temelleri resmi olarak 1974 Yılında Karadeniz Ereğli'de atılmıştır. Ailemiz bünyesinde 50 yılı aşkın süredir sektörde faaliyetler sürdürülmektedir. Ticari faaliyetimize Zonguldak Ereğli ilçesi Pazaryerinde, aktar dükkanı olarak başlanmıştır. 1999 Yılında AK Ticaret unvanı ile şirket büyütülerek, yüksek oranda satışını yaptığı ürünlerde müşteri memnuniyeti ve güven sağlamış, VHP Markasını Türkiye ve Dünyaya tanıtmaya başlamıştır.

   Geçmişten günümüze çalışma disiplininden ödün vermeden, ürün temininden, üretime, paketlemeden dağıtıma her noktada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetimiz sürdürülmektedir. Ayrıca Lokman Efendi, Çerez Borsası, ve Bitkim Kafe Franchise markalarımızdır.
  
  Binlerce çeşit ürünü Anadolunun her bir noktasına 9 şube, internet sitesi ve 10 Franchise ile güvenle ulaştırmaktadır. Ak Baharat; bünyesine İnşaat, Otomotiv, Gayrimenkul, Medya ve Kuyumculuk sektörlerinde alarak Şirketler Grubu haline gelmiş ve faaliyetlerini VHP Group çatısı altında birleştirmiştir. Bugün itibari ile ticari faaliyetlerini Karadeniz Ereğli merkez olmak üzere İstanbul, Sakarya, Düzce ve Zonguldak'ta franchise olarak sürdürmektedir.


   Misyonumuz

   Etik değerlere önem veren, modern, kaliteli, yenilikçi anlayışı ve yaygın hizmet ağı ile Bitkisel Ürünler, Doğal Aktar Ürünleri ve Bitkisel Kozmetik ürünlerinde sektöre yön veren, soframızda sağlıklı ve doğal ürünlerin güven duyulan şirketi olmak hedefimizdir.

   Vizyonumuz

   
Çalışanları ve iş ortakları ile birlikte, global anlamda sektörünün öncü markalarından biri olmak. Müşteri memnuniyetini önemseyen, çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen ve ileri taşıyabilen ülkemize ve insanlığa değer katan marka haline gelmek ve bu ilkeleri sürdürmektir.


İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.